Drużyna NetApp - Endura, po raz kolejny została zaproszona na wyścig Amgen Tour of California. Nie jest więc żadną tajemnicą, że będą oni chcieli poprawić zeszłoroczne wyniki, kiedy to Leopold Konig wygrał jeden z etapów.
- W zeszłym roku zwycięstwo Leopolda było niezmiernie ważne dla naszej drużyny. Oprócz tego, że miało miejsce w ojczyźnie naszego głównego sponsora – NetApp – to dodało ono naszym kolarzom bardzo dużo pewności siebie- powiedział menadżer teamu Net-App, Ralph Denk. Naszą dodatkową motywacją w tym roku jest to, że jeden z etapów ponownie kończy się podjazdem pod Mountain Diablo. Będzie to dla nas test w obecności najlepszych kolarzy na świecie. Udział w tej imprezie to także kolejny etap przygotowań do Tour de France. W związku z wyżej wymienionymi czynnikami chcemy tam wygrać etap i objąć prowadzenie w klasyfikacji generalnej - powiedział manager drużyny Ralph Denk.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz